sorry-dog

Przerpaszam za ciszę i obiecuję poprawę

Terapia kilka razy rozłożyła mnie na łopatki (być może przeżywałem herxa – czyli „pozytywny” efekt terapii podczas której objawy choroby znacznie się nasilają). Niestety musiałem w tym czasie chodzić do pracy, więc wracając styrany po niej, nie bardzo miałem jeszcze siły na cokolwiek, a kiedy je odnajdywałem, kończyłem tłumaczenie jednego z anglojęzycznych opowiadań znanego mistrza grozy – prezent wcześniej obiecany czytelnikom portalu Masz Wybór. Pozostaje mi przeprosić Was za ciszę i opublikować pełną/pełne notkę/notki w weekend.

Blog żyje, póki ja żyję, jak zdycham z wyczerpania, on niestety także. Ale pamiętam o swoich obietnicach i kolejne notatki czekają w przekucie w notkę i rychłe opublikowanie. Bo do relacjonowania i opowiadania mam sporo.

P.S. Co do metod leczenia boreliozy, jeden z czytelników opowiedział mi o bardziej ciekawej metodzie zwalczania bakterii za pomocą… wirusów. Nazywa się ona „terapią fagową”. Jest to metoda eksperymentalna w użycia stosowana tylko w ZSRR… aczkolwiek jeden z działających ośrodków eksperymentalnych zajmujący się nią znajduje się we Wrocławiu! Po wstępnej lekturze na jej temat muszę przyznać, że brzmi dość obiecująco. Odsyłam do bardzo interesującego komentarza Mad Maxa, który ponadto rozwija wątek o leczeniu boreliozy ziołami o źródła dr. Różańskiego.

Jedna myśl na temat “Przerpaszam za ciszę i obiecuję poprawę”

  1. Chcę dziękować Orunmila świątyni Wielkiej dał mi i moim chłopakiem , Żyjemy w małym miasteczku w stanie Maryland , Stany Zjednoczone , mój chłopak i poznałem oboje nosicielami wirusa HIV i próbuje żyć nasze życie leków przepisanych z naszej kliniki. Pewnego dnia podczas surfowania w sieci natknąłem się na to ogłoszenie , które wykazały dobre dzieła Orunmila świątyni Wielkiej na sposób ich wyleczyć różnych ludzi dookoła świata z zaledwie ziół i silnych duchowych podczas modlitwy wstawienniczej dawki . Postanawiam spróbować i zobaczyć na mojej jaźni , i skontaktował się z Temple i byłem serdecznie zapraszamy i czułem szczęśliwy i bezpieczny , i następnie kroki ojca duchowego , który mówił do mnie i chłopaka i rzucić więcej światła na jak możemy mógł się wyleczyć . I po co instrukcja z wiary i wierzę, że będzie pracować dla mnie. Po dwóch tygodniach dawki ziół , poszedłem do szpitala zgodnie z instrukcją duchowego ojca do mojego największego zaskoczenia mój wynik testu i że z moim chłopakiem był ujemny . Byłem tak pełen radości , że wykrzyknąłem w łzy radości . Ręczyć za tej świątyni będą Ci utwardzonej tej HIV / AIDS można nazwać moją osobistą linię telefoniczną 1 (920) 931 2971 lub zostawić wiadomość tekstową do mnie , mamy sprawdzone i potwierdzone nas samych negatywnych trzy razy i Teraz My chłopak i ja planujemy nasz ślub z nikim , wiedząc, że kiedyś byliśmy pozytywnie. Będzie tak jak do skontaktowania świątynię dla własnego cudu zbyt greatorunmilatemple@gmail.com . powodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>